Oyunu Başlat Yeni Nesil Oyun Platformu Olarak Yayında

oyunu başlat

Yeni nesil oyun platformu : Oyunu Başlat

Her zaman için gerek ülkemizde gerekse tüm dünyada en önemli eğlence ve ticari sektörlerden birisi olan oyun sektörü farklı isimlere daima şahit olmuştur. Birbirinden farklı isimlerin yer aldığı sektörün yeni markası ise Oyunu Başlat

Haziran 2020 itibariyle yayın hayatına başlayan platform hem bir portal hem de forum kısmına sahip. Portal kısmında çeşitli oyun haberleri ve teknoloji haberleri olan platformda farklı içerikler de belirgin şekilde yer almaktadır.

Portala ek olarak kapsamlı bir forumu olan markada bir oyun forumu içeriğinden çok daha fazlası yer almaktadır. Başarılı bir site olması ile birlikte Minecraft , PUBG , Metin2 , Knight Online ve daha pek çok oyuna yer vermektedir. Bir Asas oyuncusuysanız Knight Online bölümü veya bir Şaman sanız Metin2 bölümü sizi meraklandırabilir. Ya da paraşütle atlamalı oyunlara meraklıysanız PUBG bölümü tam size göre.

Oyun dışı içerikleri de olan sitede milyonlarca içeriğe ek 2 milyon üye yer almaktadır. İşte gözde  bölümleriyle site :

oyun videoları

oyun indir

metin2 pvp serverler

metin2

mmorpg

minecraft

minecraft forum

minecraft sunucu

league of legends forum

knight online

server tanıtımı

silkroad private server tanıtımı

 

İlgili bölümler dışında dizi , film , sinema , yemek tarifleri , eğitim , eğlence , teknoloji ve daha pek çok alanda içerik bizleri bekliyor. Sitenin kapsamlı kurgusu ve yıllardır gelen bir geçmişinin olması yeni yüzünde de kendini göstermiş durumda.  Siz de mutlaka siteyi denemelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir