Türk Chat Sitesi

Chat kelimesinden başlamak istiyorum öncelikle, chat nedir nasıl yapılır ve Türk chat odaların da ne gibi imkanlarınız var gibi belli konulara değinmek istiyorum. Bilgisayarların her eve girdiği günlerde oldukça popüler bir hal almış ve günümüze kadar uzanmış sohbet platformlarıdır. Son yıllarda ise bilgisayarların yerini akıllı telefonlar almış ve buna uygun ara yüzler ile kullanıcıya kaliteli zaman geçirten sohbet siteleridir. Türkchat ile Türkiye’nin bir çok şehrinden ve ilinden katılan insanlar ile anlık ve online olarak sohbet edebilme imkanına erişiyor ve ücretsiz bir şekilde chat odalarında ilişkilerinizi yaşayabiliyorsunuz arkadaşlar. Peki chat odaları kurallarını nelerdir bunları da yazarak siz değerli kullanıcılarımızı biraz da olsun bilgilendirelim.

Türk Chat Odaları Kuralları

  1. Chat odaları, içerisin de diğer kullanıcıları rahatsız etmek ve onlarla ısrarcı bir şekilde chat yapmaya çalışmak kesinlikle yasaktır.
  2. Türk chat odaları aracılığı ile insanlara telefon, skype , facebook gibi kişisel bilgilerinizin paylaşımlarını yapmak kesinlikle yasaktır.
  3. Türkchat sitesine erotik rumuzlarla giriş yapmak yasaktır.
  4. Diğer kullanıcıları aşağılayıcı bir şekilde sohbet ortamı oluşturmak ve insanlarla alaycı bir şekilde konuşmak isteyen kullanıcılar sunucudan uzaklaştırılır.
  5. Chat odalarına giriş yaptıktan sonra bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız ve bu kurallar içerisinde hareket etmek zorundasınızdır.
  6. 18 yaşından büyük olma zorunluluğu vardır.
  7. Türk chat sitesinde Türkiye Cumhuriyeti anayasalarına uygun bir şekilde hareket edilmelidir ve bunun bilincinde chat yapılmalıdır.

Bu yazı bilgilendirme amaçlı sponsorlu içeriktir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir